Товаров в корзине:
Суммы заказа (грн.):
--
00.0
64

Афиша

Полезные адреса

root

Ігри-парочки Парочки, 15 пар карток (укр.)


АКЦИЯ!!!

При заказе 3-х любых наборов карточек получите скидку 3%!!!!


У наборі “Парочки” Ви знайдете 15 пар карток з яскравими зображеннями знайомих малюкові предметів та інструкцію українською мовою. З такими картками кожне заняття буде грою, а кожна гра – розвиваючим заняттям.

Набір «Парочки» – захоплююча навчальна гра для малюків від одного року. Ігри з картками розвивають інтелект, увагу, пам’ять, логіку, уяву і дрібну моторику.

Як грати:

1. Змішайте картки на столі або на підлозі картинками вгору і запропонуйте малюкові знайти пари однакових предметів.
   
2. Розкладіть перед малюком три картки: дві однакових і одну відмінну. Попросіть знайти зайву.
   
3. Покажіть малюкові одну картку і попросіть знайти в будинку такий же предмет.
   
4. Обговоріть з малюком форму, колір, матеріал і призначення предметів.
   
5. Розкладіть перед дитиною 3-5 різних карток і попросіть закрити очі. Заберіть або замініть одну картку і запитайте, що пропало або змінилося.
   
6. МЕМО. Всі картки розкладаються на столі зображенням вниз і гравці по черзі перевертають по дві картинки, намагаючись зібрати пару. Якщо перевернута пара – гравець забирає її собі і зберігає за собою хід. Непарні картинки знову перевертаються і хід переходить до наступного гравця. В кінці гравці рахують бали – одна зібрана гравцем пара – один бал. Перемагає той, у кого більше балів.
  
7. Логічний поїзд. Виберіть будь-яку картку і покладіть її на чолі “поїзда”. Потім попросіть малюка знайти іншу картку, яка логічно пов’язана з першою карткою, і пояснити цей зв’язок (наприклад, обидва об’єкти одного кольору чи форми, одного призначення, зроблені з одного матеріалу або обидва відносяться до їжі / іграшок і т.д.) Продовжуйте будувати “поїзд”, поки картки не закінчаться. Найважче знайти логічний зв’язок у останніх картках, допоможіть малюку.
   
8. Характеристики. Викладіть багато карток і попросіть дитину відбирати ті з них, що підходять під ваши питання. Наприклад, що з них кругле? Зелене? М’яке? Квадратне? Різнобарвне? Смачне? Що з цього є у нас вдома?

Розміри карток: 9.3*5.3 см
Матеріал: ламінований картон
Упаковка: ПВХ
Інструкция: українською мовою
  
49.00 грн.
количество:
товар есть на складе

ТАКЖЕ ВАМ БУДУТ ИНТЕРЕСНЫ: